Nevaž se, važ si sama sebe

Najez se! Zhubni! Přestaň tolik jíst! Podívej se, jak vypadáš?! Objednej si salát! Nejez sacharidy! Vynechej dezert! Zkus dietu! Bože, vypadáš jako kostra! Proč se prostě nenajíš?! Vypadáš vyzáble! Vypadáš nemocně! Mužům se líbí, když je za co chytit! ( Be a lady, they said. Camilla Rainville)… chcete vědět víc?

Pryč s „fejky“ ve vztazích

Važ si sám sebe, oceň se. Zasloužíš si to. Určitě to taky znáte. Kamarádka se chlubí, jak výhodně sehnala na tržnici kabelku drahé značky, kterou trhovec vytáhl z ušmudlaného přívěsu auta. Na první pohled nic nejde poznat, kabelka je hezká, ale….Když ji začnete více zkoumat, vidíte trčící nitě,… chcete vědět víc?

Proč si to mám psát, když to vím?

Všichni to známe. S nástupem technologií se většina našich psaných textů digitalizovala a rukou píšeme nejčastěji, když podepisujeme všelijaké souhlasy, smlouvy a podobně.  Technika nám život samozřejmě ulehčuje a zároveň jde s trendem doby, že všechno musí být hned. Ve smyslu Ctrl+C a Ctrl + V a… chcete vědět víc?

Život je změna

Toto úsloví známe a často ho používáme.  Umíme ale opravdu změny ve svém životě přijímat s radostí a brát je jako nové výzvy, zkušenosti a přirozený proces učení? Vnímám, že obecně přijímáme s lehkostí změny, které vyplývají z přirozeného fungování našich životů. Radujeme se ze změn, které… chcete vědět víc?