1. Osobní koučink

Můžete se na mě obrátit s jakýmkoli životním tématem, které vám znesnadňuje proplouvat životem bez tlaků. V úvodní schůzce se zorientujeme ve vaší situaci, nastíníme směr, kterým se budeme ubírat, pokud se rozhodnete  pokračovat.

Konzultace mohou probíhat dle předchozí domluvy  osobně v Moravských Budějovicích nebo alternativně pomocí spojení přes SKYPE.

Cena úvodní konzultace v délce 45 minut: 500 Kč

Každá další konzultace v délce 1 hodiny: 900 Kč

2. Koučinkové balíčky

Pokud si chcete uceleně zpracovat nějaké téma, doporučuji využít koučinkový balíček pěti konzultací za zvýhodněnou cenu.

3. Workshopy

Workshopy budou uveřejňovány jako událost na mém facebookovém profilu. Staňte se fanouškem mojí stránky, ať zůstaneme v kontaktu a neunikne vám žádná novinka. Workshopy budou připravovány na různých místech podle zaměření . Mým cílem je přivádět klienty do inspirativního prostředí, kde se budou moci zastavit, zamyslet, procítit a následně měnit zaběhlé stereotypy, které nám neslouží.

4. Teambuildingy

Nabízím program na míru pro menší firmy – týmy zaměstnanců.  Témata z oblasti osobního rozvoje, psychohygieny, dynamiky kolektivu, umění prezentace apod. Mentoring v oblasti vzdělávání.