Můj příběh

Kam až sahají mé vzpomínky, vždy mě fascinovali lidé, jejich prožívání, pohnutky jejich chování, sdílení radosti, lásky, ale i touha pomáhat tam, kde někdo prožívá smutek, bolest, osamění.

Po základní škole byla pro mě jasnou volbou zdravotnická škola, kde jsem načerpala do života mnoho cenných uvědomění o hloubce lidské duše, která se v nemoci často odkrývá snáz než v období plného zdraví. Dále moje cesta pokračovala na pedagogickou fakultu. V dětství jsem byla součástí turistického oddílu, který ve mně vzbudil zájem o práci s dětmi a také lásku k přírodě. Později na střední škole jsem jezdila s hnutím Brontosaurus pomáhat s různými ekologickými projekty. Absolvovala jsem instruktorské kurzy a byla jsem součástí týmu, který připravoval víkendové zážitkové pobyty pro středoškoláky.

V té době jsem se seznámila s mým manželem, se kterým nás právě tyto aktivity spojovaly. Nastoupila jsem jako učitelka na základní školu, kde jsem působila 18 let. S manželem Otou vychováváme dva syny. Již delší dobu jsem cítila, že mě práce ve školství baví, ale i trochu dusí. Jak už to tak bývá, ne vždy je vše zalito sluncem, a proto i u mě se odehrály situace, které mě přivedly na cestu osobního rozvoje. V té době jsem dostala impulz k absolvování koučinkového školení PURE mind Lenky Černé , která je spoluzakladatelkou metody Emočních rovnic. Tuto metodu s úspěchem využívám při práci s mými klienty.

A právě moje praktické zkušenosti s koučinkem mě inspirovaly ke změně, kterou jsem si nadělila ke svým 40tým narozeninám a 20ti-letému výročí seznámení s manželem. Těší mě být průvodce pro všechny, co si přejí žít ve zdravých vztazích, ve spokojeném vztahu sami se sebou, touží udělat změnu v zajetých kolejích nebo procházejí náročnou životní situací.