Řekli o mojí práci

Dobrý den paní Jano, včera jsem se zúčastnila vašeho relax workshopu a ráda bych vám poskytla zpětnou vazbu. Celé dvě hodiny pro mě byly neuvěřitelné a to nejen díky zážitku při masáži rukou a výtečnému občerstvení.  Povedlo se vám vytvořit velmi příjemnou atmosféru. Během vašeho výkladu se mi potvrdily některé moje domněnky a názory a poskytla jste mi podněty pro další přemýšlení. Děkuji mockrát a pevně věřím, že to nebyl poslední workshop s vámi.

Kristýna

V dnešní uspěchané době, kdy se na člověka valí informace a požadavky doby, kdy výchova, rodinné zázemí a harmonické vztahy našich nejbližších klesají pod nánosem a marasmem civilizačního soukolí a drtí někdy poslední zbytky naší lidskosti. Je důležité se umět zastavit a přehodnotit vše v nás. Narovnat a naladit, aby vše znovu uvnitř v nás hrálo a znělo ne jen příjemně nám, ale i lidem kolem nás. Nejsme tu náhodou, nejsme tu, abychom loupili a ujídali duše jiných, ale byli darem a požehnáním, pro druhé i sebe. To však nejde bez uvědomění si vlastní hodnoty a jedinečnosti. Někdy to, ale znamená jít hlouběji a dál v sobě samých, abychom jak se říká, vykutali to pravé bohatství, které je v nás. Bylo do nás totiž vloženo. Chceme zkoumat nekonečný vesmír, ale bez toho vesmíru uvnitř nás. Metody koučinku jsou jednou s možností jak svůj život lépe nasměrovat. Nejsou to metody dokonalé, neboť jsou jen lidské, ale přinášejí mnohdy pravdivý pohled na náš vnitřní vesmír. Naše emoční nastavení je výstražným signálem toho, že je třeba s tím něco dělat. Vyžaduje to odvahu a pokoru přiznat si, že je co narovnávat. Já se touto cestou vydal pod vedením Jany Fričové. Přívětivé prostředí a empatický přístup z její strany mi pomohl nastartovat nové výzvy a poodkrýt nánosy mého života způsobené, výchovou, prostředím, vztahy s lidmi, které jsem potkal. Mnozí z těchto lidi buď putovali po mé oběžné dráze, a jindy zase já putoval po té jejich. Avšak já věřím, že každý by měl putovat po své vlastní, aby zůstal sám sebou. Je smutné, když někdo chce být Marsem, když je právě Venuší. Dovolme si být svou vlastní planetou, která putuje po své vlastní dráze v Božím stvořeném vesmíru, který je stvořen správně a tak jak má.

Eduard Krutiš

Na Janču Orsini Fričovou jsem se obrátila, když jsem si uvědomila, že musím udělat v mém životě zásadní změnu. Nevyhnutelné tlaky (manželství, vztahy v rodině i spousty temných otazníků v mém nitru) mě dovedly až k ní. S Jančou jsem absolvovala šest sezení. Veškeré souvislosti, které jsme spolu probraly, mě dost posunuly a nakoply! Dnes sebe vnímám s láskou a jsem vděčná za každého takového, jaký je. Znám sama sebe a se svou povahou bych to sama nedokázala. Patřím k věřícím lidem, Bůh je opora v mém životě, ale je třeba mít své anděly, ať už je to kdokoli. Já tomu říkám „učitel“. Klíčem k dalším dveřím byla optimistická, nelitující, empatická, opravdová a přímočará Janča. Tímto Janči moc DĚKUJI.

P.S. Nebojte se do toho jít. Janča je báječná. Protože děláme VĚDOMÉ rozhodnutí, tak má cesta směřovala k ní.

Janina

Ahoj Jani, chci Ti říct, že jsi pro mě skvělá, inspirujíci Žena. :) Děkuji za příjemné sobotní dopoledne u vás na chalupě. S Terkou to máte skvěle zorganizované a příjemné. Přeji ať se Vám v tom co děláte moc daří a přináší radost všem lidem co se kolem vás pohybují a taky Vám oběma. :)

Marie (kreativní workshop)

Děkuji za přirozené, profesionální a harmonické prostředí. Jani, též díky za Tvůj profi koučink, nasazení pro věc, týmovou motivaci a vhodně zvolenou náplň školení i časovou dotaci. Děkujeme za Tvé originální a podnětné vedení a neustálé motivační drobnosti.

Alena (mentoring, firemní teambuilding)